SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

FC Bellevue Styrelse 2021
Bakre rad fr vä: Elin Liljemark , Patrik Olivecrona Främre raden fr vä Jonny Olsson, Elisabeth Alerstam, Ola Ringdahl, Cecilia Malmsten, Klas Persson


Ordförande 

Jonny Olsson

jonnyolsson@telia.com

 

Vice Ordförande
Klas Persson

klas.persson@assaabloy.com

 

Ekonomiansvarig 

Cecilia Malmsten

cecilia.malmsten71@gmail.com

 

Sekreterare

Elin Liljemark

elin.liljemark@gmail.com

 

Ledamot

Elisabeth Alerstam 

lisa.alerstam@gmail.com

 

Ledamot

Ola Ringdahl

ola.ringdahl@lindab.se

 

Ledamot

Patrik Olivecrona 

olivecrona@setterwalls.se

 

Adjungerad / Klubbchef

Caspar Pauckstadt

caspar.pauckstadt@gmail.com

0727-40 90 34

 

 
Instagram